Літній English Camping

Літо з нами – це те, що перевершить будь які дитячі мрії!

Лiтнiй денний табір – найцікавіша літня пригода Вашої дитини!

Mom’s Angels – це перш за все різносторонній розвиток Вашої дитини в той час, коли Ви займаєтесь собою.

Переваги денного кемпінгу в гнучкості та різноманітності програм, Ви самостійно можете змінювати тривалість та час відвідування, харчування, переліку занять або програм. Денний міський кемпінг це сучасна форма дитячого відпочинку, творчості та розвитку, освіти.

Що найголовніше для ефективного освітнього та творчого процесу влітку? Це безперечно незабутня дружня атмосфера, заняття в легкій ігровій формі, нові враження та друзі, та безперечно оздоровлення дитини на свіжому повітрі. Більшість часу ми проводимо на подвір’ї.

Ексклюзивно! Протягом першої зміни ми пропонуємо English Camping з залученням іноземного вожатого – носія англійської мови.

Гарантуємо незабутній досвід спілкування англійською мовою! Також щодня танцюємо, малюємо співаємо, займаємось спортом та творимо! Заняття проходять у невимушеній ігровій атмосфері із Майстрами своєї справи. Майстер-класи на різноманітні тематики: весела кулінарія, дитяча йога, виготовлення іграшок, ліплення, вивчення правил дорожнього руху, та багато цікавого та корисного.

Чому варто відвідати та залишитись саме з нами?

У нас безпечно!
Відео нагляд та охорона цілодобово; закрита територія ; лише сертифіковані провайдери розваг ;

У нас професійно!
всі працівники кваліфіковані педагоги; невеликі групи та індивідуальний підхід до дитини; спеціалізація вожатих під вік дітей;
(вікові групи від 3- 5 та 6 -9 років)

Ми розвиваємо!
корекція самооцінки та взаємовідносин; формування позитивної Я-концепції; розвиток здібностей здійснювати значні зміни;

Увага, запис в літній кемпінг вже розпочато, запрошуємо діточок для активного та корисного проведення літніх канікул!!!
Встигніть записати Вашу дитину на найбільш зручну для Вас зміну! Отримати більше інформації, записатись на індивідуальну консультацію та знайомство Ви можете за допомогою форми зворотного зв’язку або зателефонувавши до нас: +38 (073) 104-17-14; +38 (098) 104-17-14