Дитячий психолог

Дитячий психолог – це професіонал та друг, який розмовляє на одній мові з дитиною, розуміє потреби та передбачає бажання, здатний навчити дорослих “мові дітей”. Допоможе батькам згадати своє дитинство, інтереси та вподобання, що сприяє кращому розумінню дитини та пошуку сумісних цінностей та захоплень.
Креативний підхід, комфортні умови перебування та дружня атмосфера допоможе краще зрозуміти свою дитину, виявити причини страхів чи занепокоєння дитини, знайти свою найбільш комфортну модель взаємовідносин та духовних цінностей Вашої родини.
Наявні групові заняття: казкотерапія, арт- та ігротерапія, пісочна арттерапія.

Психолог: АННА СВІДЮК

Анна Свідюк – практичний психолог, більше 10 років професійного досвіду. Надає консультативну психологічну допомогу індивідуальну, парну, сімейну.

Основні напрямки:

  • дитячо-батьківське консультування всіх вікових груп та міні-лекторії з елементами тренінгу для батьків дошкільнят;
  • діагностика психічних процесів та емоційних станів, з наступною розвиваючо-корекційною роботою, або якісною фаховою переадресацією;
  • індивідуальне консультування та психотерапія.

В індивідуальному консультуванні дотримується нового напрямку «раціонально-інтуітивна психотерапія», який описаний і розвивається доктором психологічних наук Мілютиною Катериною Леонідівною. Раціонально-інтуітивна психотерапія – особливий вид психотерапевтичної допомоги, який передбачає баланс між раціональною та аффективною сферами психіки, використання ресурсів логічних умовиводів та чуттєвих інсайтів. Техніки раціонально-інтуітивної психотерапії апелюють до роботи як правої так і лівої півкулі, що дозволяє досягнути максимально продуктивних результатів в процесі психотерапії.

Консультування ведеться рідною мовою клієнта (українською або російською).

Всі фахові компетенції підтверджені державними дипломами (базові освіти) та сертифікатами Інституту раціонально-інтуітивної психотерапії «Я» (практичні аспекти фаху).

Про себе в професії

Виховуючи власну дитину, ми з чоловіком ставили собі питання гідного виховання сина та гармонізації стосунків усіх членів сім,ї. Ці ідеалістичні прагнення привели мене спочатку в педагогіку. Згодом, працюючи вихователем в приватному садочку і готуючи дітей до школи, постали питання вдосконалення індивідуальних підходів, з урахуванням особливостей кожного, але й враховуючи соціалізацію дітей. В пошуках відповідей здобула освіту психолога. Особиста допитливість та уважність, повага до дитинства і батьківства, власного та моїх клієнтів, дають сил та наснаги професійно вдосконалюватись та творчо і якісно реалізовуватись.

Творімо сьогодення і майбутнє разом, переоцінюючи своє минуле та вибудовуючи нові стратегії вже зараз.

З повагою Анна Свідюк, ваш психолог

КАПІЙ ОЛЕНА ДМИТРІВНА. Практичний психолог. Досвід роботи 5 років. Напрямки роботи:

  • готовність до навчання в школі ( діагностика та корекція);
  • адаптація до дитячого садка, школи, дитячого колективу;
  • проблеми батьківсько-дитячих відносин;
  • питання виховання, керування поведінкою дитини, батьківський стиль виховання;
  • емоційні розлади ( істерики, неврози);
  • тривожність, страхи, агресія.

Форма роботи: індивідуальні,сімейні, міні-групові консультації; заняття з елементами тренінгу. В роботі використовуються різні допоміжні методи: пісочна терапія, арт- терапія, ігрова терапія, асоціативні карти.