Курси для майбутніх батьків

Програма для вагітних “В очікуванні нового життя” – спеціальний експрес-курс для вагітних. Цей оптимальний за тривалістю та інформаційною насиченістю курс включає лекції та бесіди з провідними фахівцями, психологом, акушером-гінекологом.
Мета наших лекцій – вагітність без тривог.
Лише підготовка до пологів завдяки практичним заняттям. Це підготовка до народження вашого малюка та усвідомлення свого батьківства. Це гармонійне поєднання м’якого індивідуального підходу, фахових знань та досвіду, науково-обгрунтованих прийомів та технік, як зі сторони психології, так і медицини. Плюс до всього – спілкування з майбутніми матусями на тих же термінах вагітності, що й у Вас.
Також, курси для майбутніх батьків, за вашим побажанням, включають в себе гімнастику (спеціально підібраний комплекс гімнастичних вправ).
Курси для вагітних допоможуть опанувати техніками самодопомоги (позиції, що зменшують больові відчуття, правильне дихання під час переймів та потуг, методи звучання та релаксації, знеболюваний масаж). Підкажуть як організувати правильне прикладання малюка до грудей з перших днів та налагодити успішне грудне вигодовування. Розкажуть все про догляд за малюком.
Переваги Школи для вагітних :

  • заняття передбачають участь обох майбутніх батьків (за бажанням);
  • приєднатися до занять та прослухати усі лекції можна на будь-якому терміні вагітності.