Хореографія

Грація, натхнення та краса, творчість та захоплення, досконалість – все це дарує нам безмежний світ танцю!

Бути здоровим та красивим легко – щоденна праця над собою, слідування своїм уподобанням та розкриттю таланту надає нам сил та натхнення.
Дитячі програми від базового рівня до професійної секції танцю.

Педагоги: Побідаш Анастасія, Валерія Роженко та Довганич Христина

ПОБІДАШ АНАСТАСІЯ ВІТАЛІЇВНА – народилася і виросла в Києві. З 4-х років почала займатись народною хореографією, відтоді пов’язавши з цим мистецтвом усе подальше життя. В 2009 році закінчила з відзнакою Державну дитячу студію українського танцю «Барвіночок», у складі якої брала участь в гастролях багатьма країнами світу: Грузія, Еквадор, Великобританія, Турція, Данія, Італія, Швеція, Греція, Естонія та інші країни Європи. У 16 років почала свою педагогічну практику. Вищу освіту отримала у Київському Національному Університеті Культури і Мистецтв та Національному Педагогічному Університеті ім. М.П. Драгоманова.
Пройшла стажування при Національному Академічному Ансамблі Танцю України ім. П. Вірського.
Член Національної Хореографічної Спілки України “Київський осередок”.
У 2015 році стала одним з двох засновників та керівників Студії українського народного танцю “Вишеград” м. Вишгород.
Девіз педагогічної роботи: «Хороший вчитель – той, хто добре пам’ятає себе в дитинстві». Такого принципу дотримується не лише для кращого порозуміння з дітьми та доступної передачі своїх знань, а й для того, аби перетворити процес фізичного і естетичного розвитку своїх вихованців у гармонійну симфонію дорослішання особистості в яскравій творчій “родині”.

 

РОЖЕНКО ВАЛЕРІЯ АНТОНІВНА народилася 18.11.2000 р. у місті Києві. У 2016 р. закінчила середню школу, теперішнє місце навчання-КОУКіМ, викладач-хореограф. З 2004-2016р. навчалася у Державній дитячій хореографічній студії українського танцю “Барвіночок”.

 

ДОВГАНИЧ ХРИСТИНА ІВАНІВНА народилася 18.11.1995р на Закарпатті. У 2015р закінчила Ужгородський коледж культури і мистецтв. Зараз навчається у Київському Національному Університеті Культури і Мистецтв та студії при Національному Академічному Ансамблі Танцю України ім. П. Вірського.