Наші послуги

 

 

Дитячий психолог

Дитячий психолог – це професіонал та друг, який розмовляє на одній мові з дитиною, розуміє потреби та передбачає бажання, здатний навчити дорослих “мові дітей”. Допоможе батькам згадати своє дитинство, інтереси та вподобання, що сприяє кращому розумінню дитини та пошуку сумісних цінностей та захоплень.
Креативний підхід, комфортні умови перебування та дружня атмосфера допоможе краще зрозуміти свою дитину, виявити причини страхів чи занепокоєння дитини, знайти свою найбільш комфортну модель взаємовідносин та духовних цінностей Вашої родини.
Наявні групові заняття: казкотерапія, арт- та ігротерапія, пісочна арттерапія.

 

Підготовка до школи “Навчайко”

До уваги батьків!
Незабаром у ваших сім’ях відбудеться важлива подія – ваша дитина стане школярем. Ми розуміємо, що ви хвилюєтесь, чи готова ваша дитина до школи. Щоб початок шкільного життя був приємним, захоплюючим і позбавленим стресів, потрібно вчасно підготуватися.

У цьому Вашій дитині допоможе наш курс “підготовки до школи”!
Заняття проходять у веселій, невимушеній атмосфері. Головне в підготовці до школи – привити дитині бажання вчитися, пізнавати і відкривати для себе нові знання. Наш курс передбачає собою ігрове, розвиваюче навчання. Але ми не обмежуємося тими конкретними навичками, які потрібні майбутньому першокласнику. А вчимо дітей знаходити нестандартні рішення у будь-яких життєвих ситуаціях.

 

Англійська мова


Сучасний світ передбачає всебічний розвиток людини та активний пошук нових можливостей, саме комунікація робить наші можливості безмежними!
Що може бути легшим, ніж весело та в ігровій формі вивчити міжнародну мову, підвищити свій рівень чи оволодіти бізнес мовою.
Для наймолодших – це активна та весела гра, вивчення слів та мелодій;
Для дошкільнят – складання цікавих пазлів та вивчення корисних методик;
Для дорослих – індивідуальні чи групові заняття в залежності від рівня підготовки;
Англійський розмовний табір- (сезонні класи);
English Speaking Club – розмовний клуб з носіями мови.

запис для теcтування рівня та вибору комфортної групи, детальна консультація по програмах:

 

Хореографія

Грація, натхнення та краса, творчість та захоплення, досконалість – все це дарує нам безмежний світ танцю!

Бути здоровим та красивим легко – щоденна праця над собою, слідування своїм уподобанням та розкриттю таланту надає нам сил та натхнення.
Дитячі програми від базового рівня до професійної секції танцю.

Педагоги: Побідаш Анастасія та Валерія Роженко

ПОБІДАШ АНАСТАСІЯ ВІТАЛІЇВНА – народилася і виросла в Києві. З 4-х років почала займатись народною хореографією, відтоді пов’язавши з цим мистецтвом усе подальше життя. В 2009 році закінчила з відзнакою Державну дитячу студію українського танцю «Барвіночок», у складі якої брала участь в гастролях багатьма країнами світу: Грузія, Еквадор, Великобританія, Турція, Данія, Італія, Швеція, Греція, Естонія та інші країни Європи. У 16 років почала свою педагогічну практику. Вищу освіту отримала у Київському Національному Університеті Культури і Мистецтв та Національному Педагогічному Університеті ім. М.П. Драгоманова.
Пройшла стажування при Національному Академічному Ансамблі Танцю України ім. П. Вірського.
Член Національної Хореографічної Спілки України “Київський осередок”.
У 2015 році стала одним з двох засновників та керівників Студії українського народного танцю “Вишеград” м. Вишгород.
Девіз педагогічної роботи: «Хороший вчитель – той, хто добре пам’ятає себе в дитинстві». Такого принципу дотримується не лише для кращого порозуміння з дітьми та доступної передачі своїх знань, а й для того, аби перетворити процес фізичного і естетичного розвитку своїх вихованців у гармонійну симфонію дорослішання особистості в яскравій творчій “родині”.

 

 

Логопед

У нашому закладі Ви маєте змогу відвідати досвідченого та кваліфікованого логопеда, логопеда-дефектолога, який проведе повне обстеження та підбере індивідуальну корекційну програму для Вашої дитини.
Індивідуальні заняття проводяться в ігровій формі з малюками віком від 2 років і старше.
Якщо Ви хочете впевнитись у тому, що мовленнєвий розвиток вашого малюка відповідає нормі – зверніться до професіонала, який зможе провести його повну діагностику, завчасно діагностувати та запобігти можливим дискомфортом мовлення.

 

 

Організація дитячих свят

Щасливе дитинство поруч – ми допоможемо провести незабутнє дитяче свято!

День народження – особливе свято в житті кожного із нас, як хочеться подарувати дитині позитивні емоції та незабутні враження, провести неперевершений, довгоочікуваний день свята та подарунків. Для батьків постає актуальне питання – як і де організувати дитині день народження, щоб як слід відзначити дитяче свято. Ми допоможемо Вам обрати святкову програму, цікаві образи героїв, музику та частування, візьмемо на себе організаційний клопіт.

Залиште час для себе, довіртесь професіоналам!
Наші переваги:
Якісна та оперативна організація свята за Вашими уподобаннями;
Гарне співвідношення ціни та якості;
Наявність пакетних пропозицій на різні смаки;
Можливість орендувати приміщення для події (свято, зустріч друзів і т.і.)

 

Курси для майбутніх батьків

Програма для вагітних “В очікуванні нового життя” – спеціальний експрес-курс для вагітних. Цей оптимальний за тривалістю та інформаційною насиченістю курс включає лекції та бесіди з провідними фахівцями, психологом, акушером-гінекологом.
Мета наших лекцій – вагітність без тривог.
Лише підготовка до пологів завдяки практичним заняттям. Це підготовка до народження вашого малюка та усвідомлення свого батьківства. Це гармонійне поєднання м’якого індивідуального підходу, фахових знань та досвіду, науково-обгрунтованих прийомів та технік, як зі сторони психології, так і медицини. Плюс до всього – спілкування з майбутніми матусями на тих же термінах вагітності, що й у Вас.
Також, курси для майбутніх батьків, за вашим побажанням, включають в себе гімнастику (спеціально підібраний комплекс гімнастичних вправ).
Курси для вагітних допоможуть опанувати техніками самодопомоги (позиції, що зменшують больові відчуття, правильне дихання під час переймів та потуг, методи звучання та релаксації, знеболюваний масаж). Підкажуть як організувати правильне прикладання малюка до грудей з перших днів та налагодити успішне грудне вигодовування. Розкажуть все про догляд за малюком.
Переваги Школи для вагітних :

  • заняття передбачають участь обох майбутніх батьків (за бажанням);
  • приєднатися до занять та прослухати усі лекції можна на будь-якому терміні вагітності.

Йога для вагітних

Вагітність – це особливий новий стан, при якому жінці потрібні додаткові фізичні і психічні сили, баланс.
Йога – це саме те, що допоможе ідеально підготувати тіло і психіку до легких пологів.
Фізичні вправи і дихальна гімнастика йоги при регулярному виконанні чудово підготують організм жінки до фізичних навантажень на пізніх термінах вагітності і в пологах. Психічний тренінг допоможе реалізувати приховані сили, зміцнити волю. Ці вправи дозволять сконцентруватися на своєму внутрішньому стані, стати єдиним цілим з новою, ще не народженою людиною.
Фізичні вправи для вагітних (хатха-йога) – комплекс занять йогою для вагітних повинен проводитися з урахуванням всіх фізіологічних особливостей цього періоду і включати в себе найбільш прості асани (вправи). Ці вправи потрібні для того, щоб допомогти вагітній жінці позбутися набряків, головного болю, болю в спині.
Комплекс вправ йоги включає:

  • Вправи для зміцнення суглобів;
  • Вправи для розтяжки м’язів;
  • Дихальну гімнастику;
  • Вправи для розслаблення;
  • Вправи для поліпшення кровообігу.