Програми розвитку дитини

Наші комплексні програми спрямовані на розвиток природних здібностей та задатків Ваших діточок, які сприяють подальшій адаптації в навколишньому середовищі та виявленню талантів     та захоплень дитини.
Програма раннього розвитку дитини – це групові заняття для дітей від 1 до 3-х років з педагогом та психологом, на меті яких: допомогти дитині пізнати світ, навчитись товаришувати, ділитися і взаємодіяти один з одним, поліпшити моторику, покращити мовні навики, увагу та пам`ять.  Доцільно відмітити, що зайняття передбачають як самостійні уроки для діточок так і сімейні, Ви маєте нагоду допомогти дитині розкрити смаки та уподобання, вибрати цікаві програми саме для Вашої дитини, провести весело та корисно час.

*Програма пізнай світ — це комплекс занять для дітей від 3-4 років, які проводяться в ігровій формі з метою зацікавити дитину, навчити мислити та розкрити особистість. Основний фокус занять: формування математичних уявлень, розвиток психологічних процесів мислення та сприйняття світу, підготовка к письму та розкриття творчих здібностей дитини.

Для отримання бажаного результату та наданню необхідних навичок для дитини ми поєднали кращі практики, з метою отримання індивідуального підходу до Вашої дитини (Марії Монтессорі, системи Нікітіних, логічні блоки, та багато інших корисних практик).

Програма надає дитині можливість вчитись самостійно, робити логічні висновки та приймати самостійні рішення без допомоги батьків, під контролем педагогів. Діти виконують різноманітні вправи та практики на килимках та масажних доріжках, працюють за  столиками під музику, що сприяє розумовій активності та позитивному настрою.

граємо та вчимось:
читання, англійська мова, музика, хореографія, піскова арт-терапія…

вік груп: від 1-3 років; 3-4 роки;
індивідуальні та групові заняття
Наявність пробних занять
наявність програми лояльності

Добре проводити час с друзями, разом веселіше!